Formowanie wspólnoty

Ogłoszenie Jezusa Panem i ZbawicielemW niedzielę 20 sierpnia zakończyły się rekolekcje ewangelizacyjne w naszej parafii połączone z peregrynacją relikwii Krzyża Świętego.

W trakcie rekolekcji zostaliśmy zaproszeni do ogłoszenia Jezusa jako swojego jedynego Pana i Zbawiciela.

Formowanie wspólnoty parafialnejOwocem rekolekcji jest formowanie się wspólnot parafialnych. Jeżeli chcesz przeżywać swoją wiarę we wspólnocie w naszej parafii, przyjdź na pierwsze spotkanie w niedzielę 27 sierpnia o godz. 19:00.

Więcej o projekcie „Źródło” i terminach rekolekcji można dowiedzieć się na stronie www.pj.lublin.pl

Doświadczeniami z przeżytych rekolekcji można podzielić się, wysyłając wiadomość na adres: pjlublin@gmail.com