Ogłoszenia parafialne (28 października)

Od 28 października ze względu na zmianę czasu Msze Święte popołudniowe odprawiane są o godz. 17:00 (zarówno w niedziele jak i dni powszednie). Różaniec  o godzinie 16:30.

1 listopada (czwartek) – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o 8:00, 9:30 i 11:00 (z procesją).

2 listopada (piątek) – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze Święte o 9:00 i 17:00.

Od 2 do 8 listopada trwa oktawa uroczystości Wszystkich Świętych. Można uzyskać odpust zupełny dla zmarłych. Różaniec wypominkowy w tych dniach o godzinie 16:30 przed Mszą Świętą popołudniową.

Zachęcamy do składania intencji wypominkowych w naszym kościele oraz do udziału w różańcu wypominkowym. Istotą tych dni jest modlitwa za wszystkich zmarłych.

W tym tygodniu przypada także Pierwszy Piątek oraz Pierwsza Sobota miesiąca.