Ogłoszenia duszpasterskie (27 października)

1 listopada

W piątek 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych oraz pierwszy piątek miesiąca.

W tym dniu Msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 11:00.

Ze względu na uroczystość nie obowiązuje post piątkowy.

2 listopada

W sobotę 2 listopada obchodzimy Dzień Zaduszny, czyli wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.

W tym dniu Msze Święte o godzinie 8:00, 9:30 i 17:00.

3 listopada

W niedzielę 3 listopada w godzinach od 9:30 do 12:00 Klinika Okulistyki Ogólnej w Lublinie organizuje akcję badania wzroku osób dorosłych. Szczególnie skierowana jest ona do osób chorych na cukrzycę oraz na choroby siatkówki oka. Badanie jest bezpłatne i nie wymaga skierowania.

W tę niedzielę będzie można wesprzeć fundację kościelną Pomoc Kościołowi w Potrzebie, pomagającą potrzebującym w krajach Bliskiego Wschodu (Syrii, Iraku, Libanie).

Oktawa Wszystkich Świętych

W dniach 1-8 listopada istnieje możliwość uzyskania odpustu zupełnego dla zmarłych pod zwykłymi warunkami.

Różaniec wypominkowy

Różaniec wypominkowy w intencjach zmarłych będzie odmawiany o 16:30 w dniach od 2 do 8 listopada oraz we wszystkie niedziele listopada.