Ogłoszenia (6 grudnia)

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

W wtorek 8 grudnia obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godzinie 9:00 i wyjątkowo o 18:00.

Spowiedź adwentowa

W tym roku że względu na pandemię nie odbędą się parafialne rekolekcje adwentowe. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty rekolekcji online.

Będzie natomiast możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi w sobotę 12 grudnia w godzinach:

• od 9 do 10
  • od 16 do 17 oraz podczas Mszy św.

W konfesjonałach będą posługiwali zaproszeni księża spowiednicy.

Opłatek wigilijny

Prosimy o odbiór opłatków wigilijnych dla siebie i sąsiadów w zakrystii po Mszach Świętych i w kancelarii parafialnej.

Świece Caritas

Jak co roku, można nabyć wigilijne świece Caritas i wspomóc Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Zbiórka darów

Ochotnicza Straż Pożarna w Jakubowicach Konińskich przeprowadza zbiórkę żywności, słodyczy, zabawek i środków czystości, które dostarczy do potrzebujących w naszej parafii.

Zbiórki odbędą się w Domu Kultury w Jakubowicach w dniach:

• 11 grudnia (piątek) między 16:00 a 20:00
  • 12 grudnia (sobota) między 10:00 a 14:00.