Informacje dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej

• Termin nie ulega zmianie. Uroczystość przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 23 maja w święto Zesłania Ducha Świętego.
  • Spotkania przygotowujące do uroczystości rozpoczną się najpewniej po Wielkanocy. Szczegółowy termin zostanie podany później i zależny jest od sytuacji epidemiologicznej.
  • W najbliższym czasie odbędzie się miara strojów pierwszokomunijnych. Będą to wzory z ubiegłego roku – chodzi o powtarzalność. Wzory znajdują się na stronie internetowej wykonawcy: Stroje Komunijne Klaudia Lublin katalog online – dziewczynki wzór 5, chłopcy wzór 6 (bez paska na rękawie – komża).
  • Sama miara strojów w poniedziałek 25 stycznia od godz. 16 do 17 w sali konferencyjnej na plebanii.

Kolęda – wizyta duszpasterska

Podziękowania za zaproszenia na indywidualną kolędę i za składane w różny sposób ofiary na rzecz parafii.

Wzorem innych parafii, zapraszamy rodziny, które chciałyby spotkać się z księdzem w formule zbiorowej podczas Mszy Świętych wieczornych o godz. 17:00. To także możliwość wsparcia parafii poprzez ofiarę od rodziny.

Harmonogram:

• Poniedziałek (18 stycznia) – mieszkańcy Smug
  • Wtorek (19 stycznia) – mieszkańcy Jakubowic Konińskich-Kolonii z ul. Klonowej i Czeremchowej.
  • Środa (20 stycznia) – ulice: Malinowa, Agrestowa, Konwaliowa, Zielone Wzgórze, Nad Ciemięgą
  • Czwartek (21 stycznia) – ulice: Lubelska (tylko w Jakubowicach Kolonii), Jaśminowa, Słoneczne Wzgórze, Wichrowe Wzgórze
  • Piątek (22 stycznia) – ulice: Zemborska, Lawendowa, Pogodna
  • Sobota (23 stycznia) – ulice: Kalinowa, Jarzębinowa, Morwowa, Miła.