Ogłoszenia (24 stycznia)

Miara strojów pierwszokomunijnych

Przypominamy o pomiarze strojów pierwszokomunijnych dla dzieci przystępujących w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej. Odbędzie się on w poniedziałek 25 stycznia od godz. 16 do 17, z zachowaniem wymogów sanitarnych. Więcej informacji w poprzednich ogłoszeniach.

Msza Święta w intencji Ś. P. ks. prof. Jerzego

Zapraszamy do modlitwy i uczestnictwa we Mszy Świętej w intencji zmarłego ks. prof. Jerzego Misiurka w 7 dzień od śmierci. Zostanie ona odprawiona w środę 27 stycznia o godz. 17:00.

Kolęda – wizyta duszpasterska

Wzorem innych parafii, zapraszamy rodziny, które chciałyby spotkać się z księdzem w formule zbiorowej podczas Mszy Świętych wieczornych o godz. 17:00 i przyjąć kapłańskie błogosławieństwo. To także możliwość wsparcia parafii poprzez ofiarę od rodziny.

Harmonogram:

  • Poniedziałek (25 stycznia) – Jakubowice Konińskie-Kolonia: ul. Nowowiejska z ulicami bocznymi (ul. Stokrotki, ul. Fiołkowa, ul. Widokowa, ul. Różana)
  • Wtorek (26 stycznia) – Jakubowice Konińskie: ul. Starowiejska, ul. Szkolna
  • Środa (27 stycznia) – ul. Świerkowa z ulicami bocznymi (ul. Oleandra, ul. Orzechowa, ul. Wrzosowa), ul. Brzozowa z ulicami bocznymi (ul. Makowa, ul. Cyprysowa,
  • Czwartek (28 stycznia) – ul. Kasztanowa, ul. Modrzewiowa, ul. Jodłowa
  • Piątek (29 stycznia) – ul. Lubelska z ulicami bocznymi (ul. Stary Trakt, ul. Bukowa, ul. Do Dysa)
  • Sobota (30 stycznia) – ul. Akacjowa z ulicami bocznymi (ul. Liliowa, ul. Gościniec, ul. Kubusia Puchatka, ul. Widokowa).

W przyszłym tygodniu dalsza część kolędy.

Można także umawiać się na indywidualną wizytę duszpasterską w domach.

Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.

Zbiórka Caritas

W przyszłą niedzielę (31 stycznia) odbędzie się zbiórka do puszek Caritas na pomoc dla osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.