Ogłoszenia (16 maja)

Zesłanie Ducha Świętego

W przyszłą niedzielę (23 maja) obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Na Mszach Świętych o godz. 11:00 i 12:30 będzie miała miejsce uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Zwracamy się z prośbą, aby wnętrze kościoła pozostawić dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Nadal obowiązują nas ograniczenia związane z pandemią. Zapraszamy do uczestniczenia we Mszy Świętej na zewnątrz kościoła lub w pozostałych godzinach (8:00, 9:30, 18:00).

W związku z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej, nabożeństwo majowe zostanie odprawione przed Mszą Świętą o 18:00.

Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej

W poniedziałek (17 maja) i wtorek (18 maja) o 17:00 zebrania dla dzieci pierwszokomunijnych.

W środę koło południa rozpoczną się porządki i przygotowania kościoła przed uroczystością.

Spowiedź w piątek (21 maja) od godz. 16:00.

NMP Matki Kościoła

W poniedziałek (24 maja) drugi dzień Zielonych Świątek. Msze Święte o 9:00 i 18:00.

Rocznica Pierwszej Komunii Świętej

Rocznica Pierwszej Komunii Świętej będzie obchodzona w uroczystość Bożego Ciała. Zebranie i spowiedź odbędą się w tygodniu przed uroczystością.

Sakrament bierzmowania

Udzielenie sakramentu bierzmowania planowane jest w tym roku na październik. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w czerwcu. Dokładna data zostanie jeszcze ogłoszona.