Ogłoszenia (3 października)

Odpust parafialny

W najbliższy wtorek, 5 października, wspominamy św. s. Faustynę Kowalską, patronkę naszej parafii. Msze Święte o godz. 9:00 i 18:00.

Jest to święto naszej parafii oraz możliwość uzyskania odpustu zupełnego.

O 17:30, jak codziennie w październiku, wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.

Dzień Papieski

W niedzielę 10 października będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”.

Będzie możliwość złożenia ofiar do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin. Jest to żywy pomnik św. Jana Pawła II.

Intencje różańcowe

W miesiącu październiku koła różańcowe modlą się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

Ogłoszenia dla bierzmowanych

Spowiedź

W sobotę 9 października od godz. 9:00 będzie możliwość przystąpienia do sakramentu spowiedzi dla osób bierzmowanych, ich świadków, rodziców oraz rodziny.

Zebranie rodziców

W niedzielę 10 października po Mszy Świętej wieczorowej o 18:00 odbędzie się zebranie dla rodziców osób przystępujących do sakramentu bierzmowania.

Bierzmowanie

Uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek 15 października o godz. 16:00.

Ogłoszenia dla dzieci pierwszokomunijnych

W związku z przygotowaniami do udzielenia sakramentu bierzmowania, ogłoszenia dla rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej pojawią się po 15 października.