Ogłoszenia (5 grudnia)

Niepokalane Poczęcie NMP

W środę 8 grudnia obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o 9:00 (roraty) i 17:00.

W związku z uroczystością nie będzie Mszy Świętej roratniej o 7:30.

Rekolekcje adwentowe

W tym tygodniu będziemy przeżywać dwudniowe rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Poprowadzi je Ks. Paweł Smarz, proboszcz parafii Wargocin.

Piątek (10 grudnia)

Msze Święte o 16:00 i 18:00.

Sobota (11 grudnia)

Dzień spowiedzi i zakończenie rekolekcji. Msze Święte o 9:00 (roraty), 16:00 i 18:00.

W związku z rekolekcjami nie będzie Mszy Świętej roratniej o 7:30.

Konferencja dla dzieci pierwszokomunijnych

W najbliższą niedzielę (12 grudnia) po Mszy Świętej o 11:00 konferencja dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Intencja różańcowa

W grudniu koła różańcowe modlą się w intencji katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego — aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.

Zbiórki charytatywne

Świece Caritas

Nadal można nabywać wigilijne świece Caritas.

Zbiórki do puszek

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek będzie przeznaczona na budownictwo sakralne.

Jakubowicka Paczka Świąteczna

W tym roku OSP w Jakubowicach Konińskich po raz drugi prowadzi akcję Jakubowicka Paczka Świąteczna, która jest pomocą dla osób potrzebujących wsparcia.

Akcja ma formę zbiórki żywności trwałej, środków czystości i słodyczy. Artykuły będzie można pozostawić w dniach 10-12 grudnia (piątek-niedziela) w specjalnych koszach we wszystkich sklepach na terenie naszej parafii oraz w kościele.