Uroczystość Ofiarowania Pańskiego

W środę (2 lutego) przeżywamy uroczystość Ofiarowania Pańskiego ( Matki Bożej Gromnicznej). Msze Święte z poświęceniem świec o 9:00 i 17:00.

Pierwszy piątek i sobota

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź przed nabożeństwami.

Wizyta duszpasterska

W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w formie zaproszeń do domów. Jeśli są rodziny, które chciałyby jeszcze zaprosić księży, to oczywiście jest taka możliwość. Prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny.

Rozpoczęła się druga forma wizyty duszpasterskiej dla osób, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księży w domu. Są to Msze Święte z uroczystym błogosławieństwem, na które zapraszamy mieszkańców poszczególnych części parafii.

Harmonogram

Poniedziałek (31 stycznia) – Na 17:30 zapraszamy mieszkańców Jakubowic Konińskich-Kolonia z:

• ul. Lubelskiej i bocznych (Wichrowe Wzgórze, Słoneczne Wzgórze, Jaśminowa)
  • ul. Malinowej i bocznych ( Agrestowa, Konwaliowa, Zielone Wzgórze, Nad Ciemięgą)
  • ul. Czeremchowej
  • ul. Kalinowej.

Wtorek (1 lutego) – Na 17:30 zapraszamy mieszkańców Jakubowic Konińskich-Kolonia z:

• ul. Nowowiejskiej z bocznymi (Stokrotki, Fiołkowa, Widokowa, Różana, Miła)
  • ul. Jarzębinowej
  • ul. Morwowej
  • ul. Stary Trakt
  • ul. Starowiejskiej
  • ul. Szkolnej
  • ul. Cyprysowej.

Środa (2 lutego) – nie będzie Mszy Świętej o 17:30 ze względu na uroczystość Matki Bożej Gromnicznej.

Czwartek (3 lutego) – Na 17:30 zapraszamy mieszkańców Jakubowic Konińskich w części od ul. Szkolnej do obwodnicy:

• ul. Lubelskiej z bocznymi ( Do Dysa, Bukowa)
  • ul. Kasztanowej
  • ul. Modrzewiowej
  • ul. Brzozowej z boczną ul. Makową
  • ul. Świerkowej z bocznymi (Orzechowa, Oleandra, Zawilcowa).

Piątek (4 lutego) – Na 17:30 zapraszamy mieszkańców części parafii poza obwodnicą, bliżej Lublina:

• ul. Akacjowej z bocznymi ( Liliowa, Gościniec, Kubusia Puchatka, Jodłowa, Widokowa)
  • ul. Cisowej z bocznymi (Białych Brzóz, Wierzbowa)
  • ul. Dębina z bocznymi (Storczykowa, Ogrodowa, Hiacyntowa, Cedrowa)
  • dalszej części ul. Lubelskiej.