Ogłoszenia (5 lutego)

Akcja Caritas – zbiórka elektrośmieci

Do środy wieczorem (8 lutego) można przywozić elektrośmieci na parking obok kościoła. Jest to akcja prowadzona przez Caritas. Zebrane dochody zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym.

Dzień Chorego

W sobotę (11 lutego) będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego.

O godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza Święta dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. W szczególny sposób zapraszamy osoby cierpiące na przewlekle dolegliwości i choroby.

Puszka na Fundusz Wschodni

Na najbliższą niedzielę (12 lutego) wyznaczona jest zbiórka do puszek na Fundusz Wschodni, który wspomaga Kościół katolicki w krajach byłego Związku Radzieckiego, także na Ukrainie.

Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych

Powracamy do cyklu spotkań dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.  Spotkania odbywają się w drugą i trzecią niedzielę miesiąca.

Najbliższe spotkanie w niedzielę 12 lutego po Mszy Świętej o 11:00.