Ogłoszenia (26 marca)

Zmiana czasu

Od 26 marca przechodzimy na czas letni. Od tego dnia wszystkie Msze Święte popołudniowe są odprawiane o 18:00.

Spotkanie z lektorami

W czwartek (30 marca) po Mszy Świętej o 18:00 odbędzie się spotkanie z lektorami w sprawie oprawy liturgii Niedzieli Wielkanocnej oraz Wielkiego Tygodnia.

Jałmużna wielkopostna

W przyszłą niedzielę (2 kwietnia) ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na pomoc potrzebującym wspieranym przez Caritas.

Niedziela Palmowa

W przyszłą niedzielę (2 kwietnia) obchodzimy Niedzielę Palmową (Męki Pańskiej). Msze Święte z obrzędem poświęcenia palm w porządku niedzielnym.

Papieski Marsz Wdzięczności

Ksiądz Arcybiskup zaprasza do udziału w Papieskim Marszu Wdzięczności, który wyruszy w Niedzielę Palmową (2 kwietnia) o 14:00 spod Krzyża Papieskiego w parafii Świętej Rodziny w Lublinie (ul. Jana Pawła II 11).