Miara strojów pierwszokomunijnych

Osoby, które nie skorzystały z przymiarek w domu parafialnym, proszone są o osobiste przymiarki w salonie. Tel. kontaktowy: 691075311

Porządek wizyty duszpasterskiej

Księża odwiedzą te domy, do których zostaną zaproszeni (osobiście, telefonicznie, czy smsem):

• 17 stycznia (poniedziałek) – przerwa w wizycie duszpasterskiej
  • 18 stycznia (wtorek) – ul. Świerkowa z ulicami bocznymi (Orzechową, Zawilcową, Oleandrą i Wrzosową).
  • 19 stycznia (środa) – ul. Cyprysowa, ul. Modrzewiowa, ul. Brzozowa i ul. Makowa.
  • 20 stycznia (czwartek) – ul. Kasztanowa.
  • 21 stycznia (piątek) – ul. Cisowa z ulicami bocznymi (Białych Brzóz i Wierzbową) oraz ul. Jodłowa z ul. Widokową.
  • 22 stycznia (sobota) – ul. Akacjowa z ulicami bocznymi (Liliową, Gościniec, Kubusia Puchatka).
  • 24 stycznia (poniedziałek) – ul. Dębina od końca do skrzyżowania z ul. Cedrową.

W przyszłym tygodniu zakończy się wizyta duszpasterska w formie odwiedzin w domach. Prosimy o informację, jeśli ktoś chciałby zaprosić księdza poza podanym harmonogramem.

Informacje o Mszach Świętych dla poszczególnych ulic zostaną podane w przyszłą niedzielę.