Miara strojów pierwszokomunijnych

Miara strojów pierwszokomunijnych odbędzie się w piątek 14 stycznia o 17:30 w sali konferencyjnej na plebanii. Miara strojów będzie trwała do 18:15.

Kwesta OSP

W przyszłą niedzielę (16 stycznia) Ochotnicza Straż Pożarna z Jakubowic Konińskich – Kolonia będzie prowadziła przed kościołem kwestę na zakup sztandaru. Można będzie nabyć kalendarze przygotowane przez strażaków.

Porządek wizyty duszpasterskiej

Księża odwiedzą tylko te domy, do których zostaną zaproszeni (osobiście, telefonicznie, czy smsem):

• 10 stycznia (poniedziałek) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, ul. Zemborska (dalszy ciąg), ul. Jarzębinowa, ul. Morwowa.
  • 11 stycznia (wtorek) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, jedna strona ul. Nowowiejskiej z ulicami Stokrotki, Fiołkową, Widokową i Różaną.
  • 12 stycznia (środa) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, druga strona ul. Nowowiejskiej z ulicą Miłą.
  • 13 stycznia (czwartek) – 2 księży, Jakubowice Konińskie, ul. Starowiejska i ul. Szkolna ( zaczynając od skrzyżowania z ul. Lubelską).
  • 14 stycznia (piątek) – 2 księży, Jakubowice Konińskie, ul. Lubelska (1 ksiądz jedna stroną od ul. Stary Trakt do skrzyżowania z ul. Do Dysa, 2 ksiądz druga strona łącznie z ul. Bukową aż do obwodnicy).
  • 15 stycznia (sobota) – dalszy ciąg ul. Lubelskiej (jedna strona od obwodnicy do ul. Do Dysa), ul. Do Dysa.