Ogłoszenia (2 stycznia)

Intencja dla kółek różańcowych

W styczniu modlimy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.

Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)

W czwartek (6 stycznia) obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte z poświęceniem kadzidła i kredy odprawione zostaną w porządku niedzielnym: 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 17:00.

Pierwszy piątek

W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca (7 stycznia). Msza Święta o 17:00. Spowiedź przed nabożeństwem.

Wizyta duszpasterska

W tym roku, ze względu na pandemię, wizyta duszpasterska nie może odbyć się w zwyczajowej formie. Księża odwiedzą te rodziny, które zaproszą księdza do swojego domu. Księży można zaprosić osobiście, telefonicznie, smsem, a nawet przez sąsiadów w trakcie trwania kolędy.

Harmonogram na kolejne dni:

  • 3 stycznia (poniedziałek) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, ul. Klonowa.
  • 4 stycznia (wtorek) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, ul. Czeremchowa, ul. Malinowa wraz z ulicami bocznymi (ul. Agrestowa, ul. Konwaliowa, ul. Zielone Wzgórze).
  • 5 stycznia (środa) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, ul. Jaśminowa, ul. Słoneczne Wzgórze, ul. Wichrowe Wzgórze.
  • 6 stycznia (czwartek) – uroczystość Trzech Króli.
  • 7 stycznia (piątek) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, ul. Nad Ciemięgą, ul. Lubelska (do końca), ul. Kalinowa.
  • 8 stycznia (sobota) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, ul. Zemborska na odcinku od ul. Lubelskiej do ul. Jarzębinowej wraz z ulicami bocznymi (ul. Lawendowa, ul. Pogodna).
  • 10 stycznia (poniedziałek) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, ul. Zemborska (dalszy ciąg), ul. Jarzębinowa, ul. Morwowa.

Po zakończeniu odwiedzin osobistych będą odprawiane Msze Święte dla mieszkańców poszczególnych ulic. Można będzie także zaprosić księdza w późniejszym czasie.