Ogłoszenia (26 grudnia)

Sylwester

31 grudnia (piątek) nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego o godzinie 17:00.

Nowy Rok

1 stycznia (sobota) uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte o 9:30, 11:00, 12:30 i 17:00. Nie będzie Mszy Świętej o 8:00.

Wizyta duszpasterska

W tym roku, ze względu na pandemię, wizyta duszpasterska nie może odbyć się w zwyczajowej formie. Księża odwiedzą te rodziny, które wyrażą na to zgodę i zaproszą do swoich domów. Księży można zaprosić osobiście, telefonicznie, smsem, a nawet przez sąsiadów w trakcie trwania kolędy.

Ze względu na zachowanie porządku, w poszczególne dni będą wyznaczone ulice do odwiedzin.

Tegoroczna wizyta duszpasterska rozpocznie się w następującym porządku:

• 29 grudnia (środa) – Smugi na odcinku ul. Klonowej. Ksiądz będzie szedł od końca do skrzyżowania z ul. Lubelską.
  • 30 grudnia (czwartek) – Smugi, ul. Wiśniowa, dawniej Zawadówka.
  • 31 grudnia (piątek) – Smugi, ul. Do Stajni, ul. Lubelska.
  • 3 stycznia 2022 (poniedziałek) – Jakubowice Konińskie-Kolonia, ul. Klonowa.

Po zakończeniu tej formy wizyty będą odprawiane Msze Święte wieczorne dla rodzin z poszczególnych ulic.