Zbiórka do puszek

W przyszłą niedzielę (30 stycznia) obchodzimy w Kościele dzień solidarności z chorymi na trąd. Będzie można złożyć ofiarę do puszek na pomoc w leczeniu osób chorych na trąd.

Porządek wizyty duszpasterskiej

Księża odwiedzą te domy, do których zostaną zaproszeni (osobiście, telefonicznie, czy smsem). Można zaprosić księdza także poza harmonogramem wizyt.

• 24 stycznia (poniedziałek), 2 księży – ul. Dębina od końca do skrzyżowania z ul. Cedrową oraz ul. Storczykowa.
  • 25 stycznia (wtorek) – dalszy ciąg ul. Dębina od skrzyżowania z ul. Lubelską do ul. Cedrowej oraz ul. Ogrodowa.
  • 26 stycznia (środa) – ul. Lubelska od miasta do obwodnicy oraz ul. Hiacyntowa.
  • 27 stycznia (czwartek) – domy i bloki przy ul. Cedrowej.

W sobotę rozpocznie się drugi etap kolędy w formie Mszy Świętych wieczornych dla mieszkańców poszczególnych ulic.

W sobotę (29 stycznia) zapraszamy na Mszę Świętą o 17:30:

• mieszkańców Smug
  • mieszkańców Jakubowic Konińskich Kolonia z ul. Klonowej i ul. Zemborskiej z ulicami bocznymi (Lawendową i Pogodną).