Ogłoszenia (26 kwietnia)

1 maja (piątek)

1 maja przypada pierwszy piątek miesiąca oraz wspomnienie św. Józefa. Msza Święta tylko o godz. 9:00. Spowiedź przed Mszą Świętą.

W tym dniu nie obowiązuje nas post piątkowy (dyspensa ks. Arcybiskupa).

2 maja (sobota) – MB Królowej Polski

2 maja przypada pierwsza sobota miesiąca oraz uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte o 9:00 i 18:00.

3 maja (niedziela)

W niedzielę 3 maja proszę o spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej w następującym porządku:

• Rodzice dzieci z klasy 3a – po Mszy Świętej o 11:00.
  • Rodzice dzieci z klasy 3b – po Mszy Świętej o 12:30.
  • Rodzice dzieci nieuczęszczających do Szkoły Podstawowej w Jakubowicach Konińskich- godzina do wyboru.

Proszę, aby ze względów sanitarnych był obecny jeden rodzic. Spotkanie będzie dotyczyło terminu i organizacji tegorocznej uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.

Nabożeństwa majowe

Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej (18:00), a w niedziele po sumie (12:30).