Ogłoszenia (14 marca)

Rekolekcje wielkopostne

W tym roku rekolekcje wielkopostne będą miały dwudniową formułę. Poprowadzi je ks. prof. Piotr Szczur.

Pierwszy dzień

Rekolekcje rozpoczną się w piątek 19 marca, w uroczystość św. Józefa.

Msze Święte o 9:00 i 17:00.

Droga Krzyżowa wyjątkowo rozpocznie się o 16:15.

Dzień spowiedzi

W sobotę 20 marca dzień spowiedzi i zakończenie rekolekcji.

Msze Święte o 9:00, 16:00 i 18:00. Na każdą Mszę Świętą przyjadą zaproszeni spowiednicy.

Ofiary z tacy będą wsparciem i podziękowaniem dla księdza rekolekcjonisty.

Uroczystość św. Józefa

W piątek 19 marca przypada uroczystość św. Józefa. Msze Święte o 9:00 i 17:00. Uroczystość znosi post piątkowy.

Wsparcie misji

W niedzielę 21 marca będzie możliwość zakupu wysokiej jakości herbat i kaw z krajów misyjnych. Dochód ze sprzedaży jest wsparciem dla misji.

Zbiórka „Wielkanocny Zajączek”

Ochotnicza Straż Pożarna w Jakubowicach Konińskich informuje, że organizuje zbiórkę charytatywną „Wielkanocny Zajączek” dla dzieci na terenie gminy.

Zbierane będą zabawki, książki, słodycze, gry, itp. Zbiórka odbędzie się w Domu Kultury w Jakubowicach Konińskich (ul. Lubelska 115, przy wiadukcie nad obwodnicą) w piątek (19 marca) od 16 do 20 oraz w sobotę (20 marca) od 10 do 14.