Ogłoszenia (21 marca)

Zwiastowanie Pańskie

W czwartek (25 marca) przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte o godz. 9:00 i 17:00.

W tym dniu obchodzimy także  Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Droga Krzyżowa

W najbliższy piątek zapraszamy na godz. 16:30 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Niedziela Palmowa

W niedzielę 28 marca przypada Niedziela Męki Pańskiej (Niedziela Palmowa), która wprowadza nas w Wielki Tydzień. Na każdej Mszy Świętej (8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00*) obrzęd poświęcenia palm.

*Uwaga: 28 marca następuje zmiana czasu na letni. Od tego dnia wszystkie Msze Święte popołudniowe będą odprawiane o godz. 18:00.

Jałmużna wielkopostna

W najbliższą niedzielę będzie możliwość złożenia ofiary na cele charytatywne do puszek oraz zakupu baranków wielkanocnych Caritas.

Zdjęcia z mszy pogrzebowej ś.p. ks. prof. Jerzego Misiurka

Opublikowaliśmy zdjęcia z Mszy Świętej pogrzebowej dla parafian ś.p. ks. prof. Jerzego Misiurka: GALERIA