Ogłoszenia (13 marca)

Jałmużna wielkopostna

W każdą niedzielę Wielkiego Postu jest możliwość złożenia jałmużny wielkopostnej do puszek na określony cel.

W przyszłą niedzielę (20 marca) ofiary z puszek będą przeznaczone na cele statutowe Caritas.

Uroczystość św. Józefa

W sobotę 19 marca obchodzimy uroczystość św. Józefa. Msze Święte o 9:00 i 17:00.

Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne odbędą się od  24 – 26 marca (czwartek, piątek i sobota). Poprowadzi je ks. Grzegorz Bogdanki, prefekt Metropolitarnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Informacje charytatywne

Zbiórka elektrośmieci

W poniedziałek (14 marca) i we wtorek (15 marca) do godziny 12:00 odbędzie się przed kościołem zbiórka elektrośmieci. Uzyskany dochód przeznaczony zostanie na pomoc ubogim.

Pomoc uchodźcom z Ukrainy

Potrzebne rzeczy można zostawiać w salce konferencyjnej w domu parafialnym w czasie dyżuru od wtorku do piątku między 17:00 a 19:00.